Mac zwiększa efektywność pracy każdego zespołu. Dzięki wbudowanym zaawansowanym narzędziom zapewniającym szybki i bezproblemowy dostęp do danych i aplikacji jest znakomitą inwestycją. Pozwala on wykorzystać już posiadane systemy oraz sprzęt, a dzięki intuicyjnym aplikacjom można tworzyć bardzo atrakcyjne wizualnie dokumenty i materiały. Wbudowane narzędzia zapewnią łatwy dostęp do danych i aplikacji, pomogą porządkować informacje i wykonywać najważniejsze zadania.   Hardware-PF_FamilyCombo_10.08.13    

Największym atutem komputerów Apple jest to, że sprzęt i oprogramowanie są dziełem tej samej firmy, dlatego idealnie i wydajnie ze sobą współpracują. Takie aplikacje, jak Mail, iCal i Książka adresowa – gotowe do współpracy z serwerem Microsoft Exchange Server – usprawniają codzienną pracę. Mamy też do dyspozycji inne wbudowane narzędzia, takie jak wideorozmowy FaceTime, stworzone z myślą o bezproblemowej, efektywnej komunikacji i współpracy biznesowej.

Komputery Mac doskonale wpisują się w istniejące środowiska IT, w tym w systemy zabezpieczeń oparte na Windows i to bez kupowania dodatkowego oprogramowania. Na komputerach Apple można nawet instalować system Windows, by korzystać z programów niedostępnych dla systemu MAC. Wbudowane narzędzia, takie jak Launchpad i Mission Control, zapewniają błyskawiczny i intuicyjny dostęp do danych i aplikacji.

Top