27.01.2015

autor: rcs

Mac w biznesie

Mac zwiększa efektywność pracy każdego zespołu. Dzięki wbudowanym zaawansowanym narzędziom zapewniającym szybki i bezproblemowy dostęp do danych i aplikacji jest znakomitą inwestycją. Pozwala on wykorzystać już posiadane systemy oraz sprzęt, a dzięki intuicyjnym aplikacjom można tworzyć bardzo atrakcyjne wizualnie dokumenty i materiały.
Wbudowane narzędzia zapewnią Państwu łatwy dostęp do danych i aplikacji, pomogą porządkować informacje i wykonywać najważniejsze zadania.

Mac doskonale wpisuje się w istniejące systemy otwierając zupełnie nowe możliwości. Pozwala wykorzystać posiadane systemy oraz sprzęt, nawet jeśli w firmie istnieje już infrastruktura IT.

Komputery Apple są wyposażone w najbardziej zaawansowany system operacyjny na świecie. Oferują zupełnie nowe funkcje, które pozwolą najlepiej wykorzystać Państwa pieniądze zainwestowane w infrastrukturę.
System operacyjny w Mac jest kompatybilny z Windows, dzięki czemu mogą Państwo bez problemu otwierać istniejące dokumenty i podłączać niemal dowolne urządzenia.

Dzięki wbudowanym zabezpieczeniom, komputery Apple są chronione przed tysiącami wirusów, które są plagą komputerów PC. Pozwala to skupić się na tym, co jest naprawdę ważne dla każdej firmy. Niezawodność i zintegrowane zabezpieczenia antywirusowe przekładają się na wymierne oszczędności na usługach IT. Mac wnosi do każdej firmy ogromną wartość.

Nasi certyfikowani sprzedawcy chętnie pokażą Państwu elastyczność komputerów Mac w biznesie. Jest to świetne rozwiązanie dla kreatywnych ludzi w dziale marketingu każdej firmy. Zawiera on preinstalowane aplikacje umożliwiające tworzenie naprawdę imponujących materiałów marketingowych. Można osiągnąć wiele bez pomocy profesjonalnych projektantów.
W prosty sposób można projektować i tworzyć ulotki, prezentacje i inne materiały marketingowe.

Największym atutem komputerów Apple jest to, że sprzęt i oprogramowanie są dziełem tej samej firmy, dlatego idealnie i wydajnie ze sobą współpracują. Takie aplikacje, jak Mail, iCal i Książka adresowa – gotowe do współpracy z serwerem Microsoft Exchange Server – usprawniają codzienną pracę. Mamy też do dyspozycji inne wbudowane narzędzia, takie jak wideorozmowy FaceTime, stworzone z myślą o bezproblemowej, efektywnej komunikacji i współpracy biznesowej.

Komputery Mac doskonale wpisują się w istniejące środowiska IT, w tym w systemy zabezpieczeń oparte na Windows i to bez kupowania dodatkowego oprogramowania. Na komputerach Apple można nawet instalować system Windows, by korzystać z programów niedostępnych dla systemu MAC. Wbudowane narzędzia, takie jak Launchpad i Mission Control, zapewniają błyskawiczny i intuicyjny dostęp do danych i aplikacji.

Dzięki absolutnej niezawodności mogą Państwo angażować swoich pracowników i swój czas w to, co najważniejsze dla firmy. Mniej telefonów do serwisu i pomocy technicznej, to więcej czasu na prowadzenie biznesu. Używanie komputerów Apple przyniesie znaczące oszczędności, które wynikają z mniejszej liczby przestojów, awarii systemów, a także z zastosowania zintegrowanych zabezpieczeń, które chronią te komputery przed tysiącami wirusów.

Zalety komputerów Apple czynią z nich naprawdę mądrą inwestycję. Większa efektywność pracy, współpraca bez barier, bezproblemowa integracja i znakomita wydajność plus imponujące możliwości w dziedzinie kreacji marketingowej – wszystko to sprawia, że Mac jest idealnym komputerem dla każdego biznesu.

Zapraszamy do działania!

Jeszcze dziś prosimy o kontakt z nami w sprawie wdrożenia komputerów Mac w Państwa firmie albo zachęcamy do umówienia się na bezpłatne konsultacje lub spotkanie.


Wróć do AKTUALNOŚCI

Inne artykuły

Top